Шотландський, ірландський, український фольк у пивниці «Сто доріг».

теґи: Dark Patrick, Сто Доріг, Полтава, фольк
Початок: 5.09.2010 19:30
Місце: мистецька пивниця "Сто доріг"
Адреса: м. Полтава, вул. Героїв Крут (колишня Пар. Комуни), 18
Предмет події: концерт Кількість відвідувачів: 1

У неділю 5 вересня у мистецькій пивниці «Сто доріг» прозвучать ірландська волинка, австрійська колісна ліра, бойран, вістли, старосвітська бандура у поєднанні з клавішними та губною гармонікою. Це будуть шотландські, ірландські та українські пісні у виконанні гурту «Dark Patrick».

«Dark Patrick» – дует мультиінструменталістів: українки Еви та англійця Пола, що працюють в жанрі urban folk, world music, виконуючи український, шотландський та ірландський фолк в оригінальному аранжуванні, на унікальних музичних інструментах, а також створюють власні композиції на основі старовинних ладів різних етнічних груп.

Dark Patrick вільно експерементує зі стилями, змішуючи в одному музичному котлі блюз, етніку й ембієнт, імпровізує, створює гармонійну, доброзичливу атмосферу спілкування, гумору, казок та веселих історій з власних подорожей до Шотландії, Ірландії, Англії.

Музиканти брали участь у різних етно-фестивалях України, таких як "Країна мрій", "Трипільське коло", "Отроків", "Ніч у Луцькому замку", "Celtic Fire", подорожували з концертами по Великій Британії.

Офіційний сайт гурту: http://www.darkpatrick.com .
Група в контакті: http://vkontakte.ru/club17926724 .

Початок концерту о 19:30.
Вхід: 40 грн. (35 грн. – із клубною карткою oneyro.promo.group).

Замовлення столиків за тел. 7-46-38.

 

На події були

Всі
Я був там